Żak: Gródek Karolina 14pkt, Leśnicka Aneta 7, Sommer Martyna 4, Szkarłat Katarzyna 2, Salamon Róża 8, Tokarczyk Klaudia, Michalczyk Aleksandra 3, Feryńska Sylwia, Smoleń Marianna, Pawlik Emilia 2, Koral Laura 2

UKS ŻAK - MOSIR BOCHNIA 60-64

Żak: Żak: Gródek Karolina 20pkt, Leśnicka Aneta 7, Sommer Martyna 10, Szkarłat Katarzyna 6, Salamon Róża 6, Tokarczyk Klaudia 2, Michalczyk Aleksandra 9, Feryńska Sylwia, Smoleń Marianna, Pawlik Emilia, Pomietło Justyna

Dwie porażki na początek.

Po przerwie świątecznej czekał na nas bardzo ciężki mecz z drużyna TS Wisła Kraków. Drużyną z ambicjami, składającą się z najlepszych zawodniczek nie tylko małopolski, ale również Śląska czy Świętokrzyskiego. Mimo znacznej różnicy poziomów potrafiliśmy zagrać kilka dobrych momentów spotkania, szczególnie w drugiej połowie.

W drugim meczu podejmowaliśmy u siebie drużynę MOSiR Bochnia. W pierwszej rundzie mecz wygrała drużyna z Bochni różnicą aż 32 pkt. W rewanżu chcieliśmy znacznie zmniejszyć przewagę, a przy braku dwóch podstawowych zawodniczek z Bochni, które brały udział w rozgrywkach U22 może nawet sprawić niespodziankę. Wszystko szło ku dobremu. Dobra postawa liderek wspierana, młodszymi koleżankami Michalczyk i Sommer pozwoliła na prowadzenia po trzech kwartach dwoma punktami. Niestety cztery punktujące zawodniczki to mało żeby wygrać mecz z lepszą drużyna, która była szybka, skoczniejsza i sprawniejsza w decydującej końcówce. Mecz ostatecznie przegrywamy 60-64.